קצת עלי
נעים להכיר שמי חני גילהר ואני אדריכלית, מעצבת ומרצה ללימודי ארכיטקטורה,
בוגרת B.Sc in architectural Studies – University of Wales בהצטיינות, רשומה בפנקס המהנדסים והאדריכלים ומוסמכת ללוות בנייה ירוקה, מטעם מכון התקנים והמועצה לבנייה ירוקה  משנת 2010.

רשמית, אני אדריכלית משנת 2004 אבל אפשר להגיד שהחיבור שלי לתחום התחיל הרבה קודם. את לימודי הגרפיקה בתיכון סיימתי כמצטיינת המגמה, אבל כבר אז ידעתי שעיצוב בדו מימד לא מספיק לי. ציירתי על כל דבר שמצאתי כמו דיקטים ובדים גדולים ובכל העבודות, הייתי מוסיפה אלמנטים בולטים של תלת מימד ומוקסמת מהרעיון שגם בדף לבן אין גבול ליצירתיות.

"Designing healthy spaces"
בכל מבנה אני רואה יצירת אומנות תלת ממדית – אורגנית, שצומחת מתוך האדם והמקום הדורשת התייחסות למכלול המרכיבים כמו: חומר, אור, אויר וזרימה.
לאורך השנים, תכננתי קרוב ל 200 פרויקטים, ובכל בית פרטי או חלל ציבורי הרגשתי שיצאתי לשליחות. שליחות בה עלי לתת תשומת לב קפדנית לכל פרט ופרט, מתוך הקשבה מלאה לצרכי הלקוחות. תהליך התכנון משלב מרכיבים חשובים מתוך האדריכלות האורגנית וה BIOPHILI.

הפידבק שאני הכי שמחה לקבל מלקוחות הוא שהם מאושרים לגור או לעבוד במקום שנוצר עבורם.

בכל פעם שאני מעניקה ללקוחות שלי מקום עם Well Being לחיות בו, אני מבינה שבחרתי במקצוע הנכון ולהיות אדריכל זה הרבה יותר ממה שנדמה.